BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ
PRZY ODBIORZE

rozpylacz

Valutazione Media 4.94/5
4.6/5

16-litrowa elektryczna pompa ogrodowa zasilana bateryjnie Opryskiwacz na ramię Opryskiwacz dwufunkcyjny Akumulatorowa i ręczna pompa do chwastów Akumulatorowa plecakowa pompa do nawozów

339 Zl

ZAMIAST 789 Zl

Jako prezent:

2 LATA
GWARANCJI

WSPARCIE PREMIUM
BEZPŁATNE 24/7

PŁATNOŚĆ
PRZY DOSTAWIE

Pompa natryskowa Germany Design

Szkodniki i chwasty są niestety zawsze obecne w naszym ogrodzie i uprawach, dzięki temu narzędziu można je łatwo wyeliminować. Pompa opryskiwacza niemieckiej marki Jhonsorr jest wykonana z bardzo wytrzymałego materiału i jako jedyna na rynku ma wydajność 3,6 l/min, co sprawia, że jest ona o 40% wyższa niż w przypadku innych opryskiwaczy, które zwykle zatrzymują się na poziomie 2,9 l/min, oraz podwójną funkcję ręczną i elektryczną.

Te wspaniałe funkcje dają możliwość przełączenia w dowolnym momencie z zasilania bateryjnego (już dostarczonego 8Ah) na funkcję ręczną, dzięki czemu można kontynuować pracę bez żadnych ograniczeń. Na przykład, po szczególnie długiej i intensywnej pracy, w wyniku której bateria jest rozładowana, możliwe jest dokończenie pracy dzięki funkcji ręcznej lub przydatnej w przypadku, gdy zapomnisz naładować pompę przed pracą.

Dzięki ergonomicznemu i kompaktowemu kształtowi zbiornika oraz wygodnym paskom na ramię, opryskiwacz można nosić na ramieniu jak zwykły plecak, co ułatwia jego użytkowanie. Wszystko, co musisz zrobić, to zabrać się do pracy i rozpocząć opryskiwanie ogrodu lub upraw.

89,00 €

WYMIARY

Co czyni go wyjątkowym?

PANEL STEROWANIA
Regulator mocy Jedna z niewielu maszyn na rynku wyposażonych w ten regulator, który umożliwia regulację ciśnienia (1,5-4 bar) z wodoodpornym przełącznikiem i złączem do ładowania.
WSKAŹNIK DOŁADOWANIA
Wskaźnik LED pokazujący stan baterii
PRĘT TELESKOPOWY
Teleskopowy, wysuwany drążek stalowy 43-78 cm z karabińczykiem do mocowania drążka podczas pracy na akumulatorze

OFERTA LIMITOWANA TYLKO DZIŚ

Na co czekasz? Zamów teraz Nebulizator

+9724 Zadowoleni klienci nie mogą się mylić!

5/5
Zakup zweryfikowany

Adriano, 41 anni, Roma

Jakoś obniża ciśnienie, uruchamia się automatycznie, jest naprawdę dobry i podoba mi się, że nie rozładowuje całkowicie baterii podczas użytkowania. Jeszcze mi się to nie zdarzyło, chociaż używałem go już kilka razy. Jestem bardzo zadowolony
5/5
Zakup zweryfikowany

Giuseppe B, 50 anni, Firenze

Podoba mi się fakt, że nie trzeba otwierać dźwigni. Basta premere il pulsante e si avvia, così posso innaffiare il giardino senza preoccupazioni. da quando ce l’ho, non ho mai visto la batteria scaricarsi durante il lavoro. è molto buono. dimensioni ridotte e la leggerezza. L’ho testata e fa esattamente quello che promette. Polecam”

WAŻNA INFORMACJA

Ze względu na wysoki popyt, oficjalnie kończą nam się zapasy tego produktu, zalecamy jak najszybsze złożenie zamówienia!

21

DOSTĘPNE SZTUKI

ZAMAWIANIE TERAZ JEST SZYBKIE I ŁATWE

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Cliccando “Completa l’acquisto” confermi di aver preso visione dei cookie e dell’informativa sulla privacy e di aver letto  “termini e condizioni”